МЕНЮ

Цибуля

Рекомендації по вирощуванні
ТЕХНОЛОГІЯ ПІДЖИВЛЕННЯ ОЗИМОЇ ЦИБУЛІ - КРОК 1
Важливим моментом у вирощуванні цибулі є її підживлення. Формування великих цибулин вимагає досить великої кількості поживних речовин. Їх надходження до культури повинно бути рівномірним, без голодних перерв і перегодівель.
Цибулю краще удобрювати поживними розчинами. Внесення сухих підживлень не настільки ефективне.
Першу підгодівлю ріпчастої цибулі можна проводити в фазу 2-3 справжніх листків, а при необхідності її проводять через 2-3 тижні від сходів. Тонке світле пір'я – сигнал до підгодівлі.
Для проведення позакореневого підживлення рекомендуємо використовувати мінеральне добрива Jiva MIX 10-5-40+ME.
З метою активізації росту рослин перші весняні підживлення зимової цибулі проводять в поєднанні з комплексними мікродобривами (Jiva Bor).

ТЕХНОЛОГІЯ ПІДЖИВЛЕННЯ ОЗИМОЇ ЦИБУЛІ - КРОК 2
Другу підгодівлю проводять в період активної вегетації розчином????фосфорно-калійних добрив. Рекомедуємо застосовувати мінеральне добриво Jiva MIX 20-20-20+ME.
Додатково проводять позакореневе підживлення мікроелементами (Jiva Combi) в хелатній формі) або бором (Jiva Bor - 20 %).

ТЕХНОЛОГІЯ ПІДЖИВЛЕННЯ ОЗИМОЇ ЦИБУЛІ - КРОК 3
Третю підгодівлю проводять при необхідності, якщо сповільнюється????розвиток цибулини. Проводять третю підгодівлю при величині цибулини з волоський горіх зазвичай розчином суперфосфату. У 10 л води???? розводять 40 г суперфосфату. Витрата розчину складає приблизно 5 л/кв. м площі посадки.
В період активної вегетації цибулі, можна провести позакореневе підживлення мінеральним добривом Jiva MIX 10-5-40+MЕ.
Потрібно відзначити, що ріпчасту цибулю на родючих і добре заправлених мінеральними добривами ґрунтах можна обмежитись підгодівлями мікроелементами (Jiva Combi).

РЕЖИМ ЗРОШЕННЯ ОЗИМОЇ ЦИБУЛІ.
Основною біологічною особливістю ріпчастої цибулі є те, що при порівняно сильному розвитку листової маси вона має слаборозвинену кореневу систему, основна маса якої знаходиться в верхньому (0-30 см) шарі грунту. А як відомо, саме верхні шари грунту найбільш схильні до різких коливань вологозапасів і частому пересихання.
У зв'язку з цим, рослини цибулі вимагають чіткого дотримання поливного режиму протягом усього періоду вегетації.
Фаза від сходів до початку утворення 3-4 листків найбільш вимоглива по відношенню до вологості грунту - навіть незначна нестача вологи в цей період призводить до значних втрат врожаю.
Встановлено, що найбільш ефективним є дотримання диференційованого за фазами розвитку культури рівня передполивной вологості грунту. У таблиці наведено рекомендовані рівні передполивной вологості грунту, глибина зволоження, а також середні величини норм поливу для різних типів грунтів при схемі висіву насіння 5 +25 +5 +25 +5 +25 +5 +65 (160 см).
Якщо озиму цибулю вирощують з метою отримання товарних цибулин, поливи доцільно припинити за 10-12 днів до збирання.

Більше інформації в нашій групі в cоцмережі https://www.facebook.com/Jiva.npk.ua
ПРОДУКЦІЯ
Оберіть потрібні добрива
ДОБРИВА
ДОБРИВА
ДОБРИВА
Отримайте консультацію агронома
Наші спеціалісти допоможуть обрати найефективніше добриво для Ваших потреб
Натиснувши кнопку ви погоджуєтесь на використання особистих даних